Wybielanie zębów polegające na usunięciu z uzębienia osadu i kamienia nazębnego, jest zabiegiem coraz bardziej cenionym i poszukiwanym przez osoby bez względu na wiek, zajmowane stanowisko, czy status. Warto pamiętać, że biały lśniący uśmiech dziś to nie tylko moda, ale już standard społeczny, a w niektórych sytuacjach nawet obowiązek gwarantujący zawodowy sukces.

Wybielanie zębów: ważne informacje

Wybielanie zębów z zasady może być stosowane u wszystkich Pacjentów posiadających zęby stałe. Niemniej jednak, istnieją co do tego przeciwwskazania medyczne oraz sytuacje w których niestety nie zadziała ono w 100%. To, czy Pacjent kwalifikuje się do zabiegu wybielania zębów powinien ocenić stomatolog.

Do najważniejszych przeciwwskazań do wybielania zębów należą:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • Zły stan szkliwa nazębnego,
  • Niektóre choroby dziąseł,
  • Nowotwory jamy ustnej,
  • Epilepsja.

Jeśli chodzi o skuteczność wybielania, zależna jest ona od stosowanej metody, kolorytu zębów oraz oczekiwań Pacjenta. Może zdarzyć się tak, że wybielanie zębów niestety nie będzie możliwe, przykładowo w przypadku wystąpienia plam po stosowaniu tetracykliny, wówczas z pomocą może przyjść stomatologia estetyczna.

Wybielanie zębów w naszym Gabinecie w Legionowie

Wybielanie zębów to zabieg, który dla zachowania optymalnych efektów powinien być wykonywany regularnie. Dlatego warto wybrać metodę, która zapewni je na dłużej. W naszym gabinecie stomatologicznym przywracamy śnieżną biel uśmiechu naszych Pacjentów między innymi za pomocą:

  • Naświetlania lampą BEYOND – już 30 minutowy zabieg daje gwarancję śnieżnobiałego uśmiechu na długi czas,
  • Rewolucyjnej metody MAGIC WHITE.

Koniecznie dowiedz się więcej i umów się na wybielanie zębów u nas w Legionowie tymi nowoczesnymi, nieinwazyjnymi metodami – zapraszamy.