Implanty uznawane są powszechnie za najlepsze rozwiązanie, które ma uzupełnić uzębienie. Implanty są bardzo bezpieczne dla organizmu a co ważniejsze, są niezwykle trwałe. Implanty mogą być stosowane zarówno przy uzupełnieniu pojedynczego zęba, jak i konkretnej grupy zębów.

Implantem jest sztuczny korzeń, który stanowi swego rodzaju podstawę zęba. To właśnie na nim wykonuje się później całą odbudowę zęba. Materiałem do prac związanych z odbudową zębów najczęściej jest tytan. To właśnie z niego wykonywany jest korzeń implantu, na który nasadzana jest podstawa zęba.

Gabinet Stomatologiczny Marzanny Bąk-Nowak z Legionowa, oferuje dla Państwa najbardziej naturalne, a przy tym najnowocześniejsze implanty dostępne obecnie na rynku stomatologicznym.

Do korzystania z implantów szczególnie zachęcamy:

  • osoby z brakiem uzębienia całościowego lub częściowego – implantami można zastąpić, jeden lub kilka zębów. Istnieje też możliwość stworzenia całej szczęki w oparciu o implanty,
  • osoby, które chcą poprawić estetykę swojego uzębienia – implant może zastąpić jakiś konkretny ząb, lub uzupełnić szczelinę po wcześniej usuniętym zębie,
  • chcą posiadać uzębienie trwałe a przy tym niezwykle solidne – implanty mają najdłuższą gwarancję wśród wszystkich materiałów stomatologicznych.

Implanty z powodzeniem mogą zastąpić lub uzupełnić uzębienie. Ich wygląd najbardziej odzwierciedla naturalne uzębienie człowieka.

Implanty pełnią zatem rolę:

  • alternatywę dla naturalnego uzębienia,
  • są podstawą (korzeniem) dla późniejszych mocowań,
  • wypełnienia braków w uzębieniu.

Implanty dentystyczne mogą być stosowane w bezpośrednim sąsiedztwie innych zdrowych, naturalnych zębów. Obecnie najnowocześniejsze implanty także te stosowane w moim Gabinecie Stomatologicznym wyglądają, zachowują się i pełnią rolę identyczną jak naturalne zęby.

Nanotechnologia wykorzystywana przy produkcji implantów

Implanty z powodzeniem mogą zastąpić każde braki w uzębieniu. Do ich produkcji wykorzystywane są najtrwalsze i najnowocześniejsze materiały. Każdy z implantów jest bardzo dobrze przyswajalny dla człowieka a przy tym jest niezwykle bezpieczny. Materiały do produkcji implantów wykorzystywane w moim Gabinecie Stomatologicznym z Legionowa posiadają wszelkie certyfikaty i atesty stomatologiczne.

Każdy z potencjalnych implantów jest dobierany po dokładnej analizie stomatologicznej. Konsultacje poprzedzają standardowe badania i ocena stanu przeprowadzenia zabiegu założenia implantu stomatologicznego.

Gabinet Stomatologiczny Marzanny Bąk-Nowak z Legionowa, posiada najbardziej konkurencyjną ofertę implantów w regionie. Wykonywane są zarówno uzupełnienia implantami częściowe jak i całościowe.

Zapraszamy do zapoznania się na miejscu – w Gabinecie Stomatologicznym Marzanny Bąk-Nowak w Legionowie z pełną ofertą dotyczącą implantów.