Protetyka to ta dziedzina stomatologii, której pozytywne efekty pacjent powinien odczuwać przez lata. Gabinet Stomatologiczny i Protetyczny Marzanny Bąk-Nowak działający w Legionowie, od lat zajmuje się wszelkich usługami protetycznymi.
Zajmuję się między innymi:

  • wykonywaniem koron estetycznych, w szczególności koron porcelanowych, niezwykle popularnych w stomatologii protetycznej,
  • wykonywaniem wkładów koronowych z bardzo różnych materiałów protetycznych,
  • wykonywaniem różnego rodzaju protez do każdego typu uzębienia. Protetyka związana z wykonywaniem protez, może być także częściowa,
  • profilaktyczne badania i diagnozy związane z urazami protetycznymi.

Gabinet Stomatologiczny Marzanny Bąk-Nowak, który działa w Legionowie to miejsce doskonale przystosowane i w pełni wyposażone do świadczenia wszelkich usług protetycznych. We wspomnianej pracowni protetycznej możliwe będzie wykonanie dla Państwa protez nie tylko w pełni dostosowanych do konkretnych potrzeb, ale i eleganckich a do tego efektownie wyglądających.

Zabiegi protetyczne z użyciem najnowocześniejszych technologii

Zabiegi protetyczne wykonywane są w Gabinecie Stomatologicznym Marzanny Bąk-Nowak przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, który wykorzystuje innowacyjne technologie protetyczne. Materiały do prac protetycznych są niezwykle solidne i wyjątkowo odporne zarówno na uszkodzenia zarówno mechaniczne, jak i takie związane z standardową eksploatacją protezy. Każde z prac protetycznych wykonuję z niespotykaną w stomatologii protetycznej precyzją.

Każdy z materiałów używanych w moim Gabinecie Stomatologicznym w Legionowie jest niezwykle bezpieczny i posiada wszelkiego rodzaju atesty i certyfikaty użyteczności. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie pełnego komfortu, oraz największego poziomu estetyki protetycznej.

Technologie protetyczne, które stosuje się w Gabinecie Protetycznym w Legionowie, wykonywane są niezwykle szybko i bardzo bezpiecznie dla każdego z pacjentów.