Wielu z Państwa z obawy przed bólem podczas leczenia zębów prawdopodobnie bardzo długo odwleka wizytę u stomatologa. Czas to zmienić i postawić na nową jakość w leczeniu stomatologicznym.
Dziś jest to możliwe: bez bólu, bez stresu i bez zbędnych obaw. Takie całościowe leczenie zapewni Państwu nasz nowy gabinet stomatologiczny usytuowany w dzielnicy Warszawy – Bielany. Tworzymy zespół profesjonalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób dbać o zdrowie jamy ustnej oraz leczyć choroby zębów w miłej, bezstresowej i przyjaznej atmosferze.

Profesjonalne leczenie u stomatologa na Bielanach

W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia oraz sprzęt najwyższej klasy. Przekłada się to nie tylko na Państwa komfort, ale również na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W naszej codziennej pracy korzystamy z lasera Light Walker. Dzięki niemu formy leczenia w naszym gabinecie są nieinwazyjne i bezbolesne.

stomatolog z dzielnicy Bielany

Doskonale wiemy, jak ogromne znaczenie odgrywa w naszym zawodzie odpowiednie podejście do pacjentów, którzy obawiają się wizyty u dentysty. Rozumiemy wszelkie obawy związane z leczeniem stomatologicznym. Właśnie dlatego do każdej osoby odwiedzającej nasz gabinet podchodzimy indywidualnie, szczegółowo odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiewając ewentualne obawy.

Korzystamy z najnowszych procedur medycznych i środków znieczulających, dzięki czemu gwarantujemy, że poczują się Państwo komfortowo podczas każdego zabiegu dentystycznego. Nie ważne czy w grę wchodzi leczenie kanałowe czy też inne formy interwencji stomatologicznych.

Stomatolog na Bielanach przyjazny dzieciom

Wyrabianie odpowiednich nawyków profilaktycznych już od najmłodszych lat jest niezwykle istotne dla zachowania pięknego uśmiechu przez całe życie. Pewnych rzeczy uczymy się już w dzieciństwie.
Zapraszamy rodziców z dziećmi w różnym wieku. Przekonamy najmłodszych, że regularne odwiedzanie dentysty i monitorowanie stanu uzębienia podczas okresowych przeglądów, a także leczenie ubytków wcale nie musi być straszne. Pomożemy im także „zaprzyjaźnić się ze stomatologiem”.

dziecko na fotelu stomatologicznymW ramach opieki stomatologicznej dla najmłodszych mogą Państwo skorzystać z następujących usług:

  • pomocy w zaprzyjaźnieniu się dziecka z gabinetem,
  • fluoryzacji,
  • lakowania,
  • okresowych przeglądów stomatologicznych,
  • leczenia zębów stałych i mlecznych.

Kompleksowa pomoc dentystyczna dla Państwa zębów

W naszym gabinecie dentystycznym na Bielanach nieustannie dbamy o to, aby zapewnić Państwu całościową opiekę stomatologiczną, dlatego też oferujemy jak najszerszy zakres usług, wśród których wymienić należy:

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu w dzielnicy Bielany. Z nami dbanie o piękny uśmiech z pewnością okaże się proste i bezbolesne.