Otworzyliśmy nowy gabinet stomatologiczny na Bielanach – zapraszamy

Zapraszamy Państwa do naszego nowego gabinetu stomatologicznego w warszawskiej dzielnicy Bielany. Zespół naszych stomatologów jest świetnie przygotowany do tego, by kompleksowo dbać o zdrowie Państwa jamy ustnej.

Kompleksowa opieka dentystyczna

Oferujemy szeroki zakres usług dentystycznych z następujących dziedzin:

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Oceniamy stan uzębienia, warunki w jamie ustanej i dopiero wtedy proponujemy leczenie, omawiamy możliwości przygotowania wypełnień protetycznych. Staramy się, by nasze działania spełniały najwyższe standardy.

Laserowe leczenie dentystyczne

W swojej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny laser Light Walker, który pozwala nam na bezinwazyjne i bezbolesne leczenie. To innowacyjne urządzenie sprawia, że wizyty u dentysty przestają być nieprzyjemnym wspomnieniem, a stają się częścią sukcesywnie realizowanego planu dbania o higienę i zdrowe zęby.

Dzieci w gabinecie stomatologicznym

Przygotowaliśmy również specjalny program dla dzieci, który ułatwia zapoznanie się z profilaktyką chorób jamy ustnej oraz pomaga im oswoić się ze specyfiką wizyt u dentysty. Wiemy, jak ważna jest edukacja w tym zakresie i robimy wszystko, by najmłodsi pacjenci przychodzili do nas bez strachu.

Przyjazny stomatolog na Bielanach

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta, co pozwoli Państwu na złagodzenie stresu związanego z naprawą stanu Państwa uzębienia. Nasz przeszkolony personel zapewnia profesjonalną opiekę i całkowite bezpieczeństwo w czasie wykonywanych zabiegów.

Odwiedzając naszego stomatologa przekonają się Państwo, że leczenie zębów nie musi kojarzyć się z nieprzyjemnym odgłosem wierteł oraz bólem – zapraszamy mieszkańców Bielan na wizyty – razem zadbamy o piękno Państwa uśmiechów.